Posted on 2 Коментари

Добре ни дојде, Fingerprint!

Го изнесовме на виделина најубавото парче од себе! Добре ни дојде, Fingerprint!

Пред вас стои првата едиција Fingerprint маици со име Macedonian beauty, со којашто на поинаков начин ќе ја раскажувате приказната за македонскиот шарм, сонце, езера и ајвар.

Секој производ на Fingerprint е 100 % смислен и направен во Македонија.

2 thoughts on “Добре ни дојде, Fingerprint!

 1. Odlicni idei, prekrasni proizvodi!
  Obezbedeuvajte gi site proizvodi vo site velicini na site prodazni mesta redovno.

  Vo ocekivanje na novi proizvodi,

  1. Драга Маја,
   Искрено се радуваме на Вашите пофалби. Тоа само уште повеќе не поттикнува да направиме нови дизајни и креативни решенија. Нашите производи често се дистрибуираат низ сите продажни места, но понекогаш поради големата побарувачка, може да се случи нешто и да недостасува.
   Доколку имате дизајн што го сакате, слободно нарачајте го онлајн,
   а ние ќе Ви го испратиме до Вашата адреса бесплатно.

   Поздрав и убав ден од
   Тимот на Фингерпринт

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *