Rakija

650.00 ден

Водич за величина
Clear

Опис

Дополнителни информации

Големина

2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS

Боја

Бела, Црна

Рецензии

Нема оставени рецензии за продуктот.

Само најавени потрошувачи кои го купиле овој продукт можат да остават рецензија.