Good Sarma is better than good Karma

780.00 ден

За сите дополнителни информации и нарачки можете да нè контактирате на тел. број: 070317202 или пак ни пишете на info@fingerprint.com.mk и на нашите страници на Фејсбук и Инстаграм. Ваши, Фингепринт.

Водич за величина
Clear

Опис

Дополнителни информации

Големина

2XL, 3XL, L, M, S, XL, XS

Боја

Бела, Црна